Kate Hudson dołącza do haremu Nine 0

Finalizuje się obsada musicalu Roba Marshalla.

Weinstein Company oznajmiło, iż nominowana do Oskara Kate Hudson (Jak stracić chłopaka w 10 dni) dołączy do obsady Nine Roba Marshalla (Wyznania Gejszy, Chicago).

Nine to hitowy musical wystawiany na Broadwayu w latach 80-tych, który powstał na podstawie filmu Federico Fellini Osiem i Pół. Opowiada o reżyserze filmowym Guido Contim, który poza problemami z nakręceniem nowego filmu, chce utrzymać dobre relacje z wszystkimi kobietami w jego życiu, żoną, matką (która pojawia się jako duch), agentką, kochanką i muzą.

W rolch kobiet oprócz Hudson zobaczymy takie gwiazdy jak Nicole Kidman, Marion Cotillard, Judi Dench, Sophię Lorenoraz Pen?lopę Cruz.

Film został zaadaptowany przez Michaela Tolkina (Gracz) oraz Anthony'ego Minghellę (Angielski Pacjent). Muzyką i tekstami piosenek zajął się Maury Yeston, który stworzył oprawę muzyczną dla wersji z Broadway’u (1982 rok), która to zdobyła nagrodę Tony Award jako najlepszy musical. Scenariusz napisał Arthur Kopit, a choreagrafię opracowali Marshall oraz John DeLuca.

Producentem będą LUCAMAR Productions w partnerstwie z DeLucą and Marshallem oraz Marc Platt, Arthur Kopit i Maury Yeston.

Pordukcja ma rozpocząć się 10 października.

Kate Hudson w filmie Klucz do koszmaru 2005Kate Hudson w filmie Klucz do koszmaru 2005

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…