Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Ben Affleck dostał propozycję zagrania Daredevila w MCU 1

Zanim powstało MCU w kinach mieliśmy samodzielnych filmów o bohaterach znanych z komiksów Marvela. Jedną z takich produkcji był Daredevil z Benem Affleckiem z 2003 roku.

W sieci pojawiła się niezwykle ciekawa plotka dotycząca jednego z najciekawiej zapowiadających się filmów Marvel Cinematic Universe ostatnich lat – Doktor Strange w multiwersum obłędu. Rzekomo Ben Affleck otrzymał od Marvel Studios ofertę ponownego wcielenia się w postać Matta Murdocka znanego, jako Daredevil. Hollywoodzki gwiazdor miał okazję przywdziewać kostium Diabła z Hell’s Kitchen w niezbyt udanym filmie kinowym z 2003 roku.

Teraz w związku ze stworzeniem multiwersum w Marvel Cinematic Universe, studio liczyło na to, że na gościnny występ zgodzi się właśnie Ben Affleck, który jak wiadomo aktualnie związany jest z konkurencyjną wytwórnią, gdzie gra postać Bruce’a Wayne’a/Batmana. Aktor jest jednak lojalny Warner Bros. Pictures i raczej wątpliwe, aby pojawił się w przyszłości, jako wariant Matta Murdocka.

Z pewnością byłby to bardzo fajny smaczek dla wszystkich fanów komiksowych ekranizacji. Czy twórcy szykują dla nas jakieś inne niespodzianki związane z multiwersum i wariantami różnych bohaterów? Tego dowiemy się 6 maja, kiedy to Doktor Strange w multiwersum obłędu trafi na ekrany kin.

Źrodło: Comicbookmovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

KubiQ

Poprawka – Affleck już nie gra Batmana. Z roli zrezygnował sam, nawet ostatnio lata historia reportowana przez Variety, o tym że do zrezygnowania z roli, Afflecka przekonał Matt Damon. Więc raczej, nie jest to kwestia lojalności do studia…

Redox KubiQ

@KubiQ zagra jeszcze jako Batman we "Flashu", a poza tym wszystkie jego reżyserowane filmy były pod dachem Warner Bros.

Proszę czekać…