Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

''Wychowane przez wilki'' z pełną zapowiedzią 2. sezonu 0

Premiera 2. sezonu dramatu science-fiction Ridley'a Scotta Wychowane przez wilki coraz bliżej, przyszedł więc czas na oficjalny zwiastun, który całemu światu zaprezentowała platforma HBO Max.

fragment plakatu promującego serial ''Wychowane przez wilki''

Fabuła serialu opowiada o dwóch androidach zesłanych na tajemniczą dziewiczą planetę, których zadaniem jest wychowywanie ludzkich dzieci. Kiedy jednak rozrastająca się kolonia jest coraz trudniejsza do opanowania, trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie czy ludzi można kontrolować, zwłaszcza gdy chodzi o różnice religijne. Androidy uczą się, że wiara ludzka jest na tyle silna, że próba jej przygaszenia to niezwykle zdradliwe i trudne zadanie.

W drugim sezonie Matka i Ojciec, w tych rolach ponownie Amanda Collin i Abubakar Salim, wraz z sześciorgiem ludzkich dzieci dołączą do nowo powstałej ateistycznej kolonii w tajemniczej strefie tropikalnej Kepler 22b. Odnalezienie się w tym nowym świecie to dopiero początek ich kłopotów, bowiem prawdziwe dziecko Matki pragnie zagłady resztek ludzkości.

Premiera 2. sezonu Wychowane przez wilki już 3 lutego 2022 roku na HBO Max. W naszym kraju serial dostępny jest na HBO GO. Jego premiera w ten sam dzień co w USA.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

john6

dziwne temat, ale fajnie się oglądało. trzeba tylko dotrwać do końca, bo nie jest lekko

Proszę czekać…