Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

HBO Max stworzy nową wersję serialu ''Degrassi: Nowe pokolenie'' 0

Pamiętacie jeszcze kanadyjski serial młodzieżowy Degrassi: Nowe pokolenie? Produkcja ta doczekała się, aż 14 sezonów i emitowana była od 2001 do 2015 roku. Teraz platforma HBO Max planuje nakręcić nowy serial oparty o tą popularną produkcję.

Projekt nie posiada jeszcze swojego oficjalnego tytułu, ale otrzymał już zgodę na realizację. Za produkcję odpowie WarnerMedia Kids & Family. Serial swoją premierę ma mieć w 2023 roku. Funkcję showrunnerów i producentów wykonawczych pełnić będą Lara Azzopardi i Julia Cohen. Początek zdjęć do produkcji w tym roku w Toronto w Kanadzie. Seria składać ma się z 10 godzinnych odcinków.

HBO Max nabyło także prawa do wszystkich sezonów oryginalnego serialu. Pojawią się one na platformie wiosną tego roku.

Degrassi: Nowe pokolenie opowiadał o grupie nastolatków uczących się w szkole Degrassi. Bohaterowie musieli zmagać się z niekiedy bardzo trudnymi problemami tj. narkotyki, przemoc, gwałt czy depresja. Produkcja poruszała także znane wszystkim problemy sercowe, rodzinne i szkolne. Serial od HBO Max oparty na być na podobnym schemacie. Poznamy młodych bohaterów, którzy odbędą bolesną podróż polegającą na poznaniu samych siebie. Akcja serialu rozgrywać będzie się w Toronto, gdzie grupa nastolatków i nauczycieli żyje w cieniu różnorodnych wydarzeń mających wielki wpływ na ich życie.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…