Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Ava Michelle powraca jako 'wysoka dziewczyna' - zobacz zwiastun filmu ''Wysoka dziewczyna 2'' 0

Udana komedia romantyczna Netflix Wysoka dziewczyna z 2019 roku doczekała się swojej kontynuacji. Platforma opublikowała oficjalną zapowiedź produkcji.

fragment plakatu promującego film ''Wysoka dziewczyna 2''

Jodi ma 16 lat i 190 cm wzrostu. I nigdy nie miała chłopaka. W pierwszej części postanowiła przezwyciężyć swoje lęki, a to spowodowało, że wplątała się w licealny trójkąt miłosny.

Po tym jak Jodi (Ava Michelle) wygłosiła na balu swoją inspirującą mowę, przestała już być tylko „wysoką dziewczyną”. Teraz ma chłopaka, jest powszechnie lubiana i pewna siebie, a poza tym dostała główną rolę w szkolnym musicalu. Ale rosnąca popularność ma swoją cenę, bo znów odzywają się jej stare kompleksy. Jodi nawiązuje też nowe znajomości, co sprawia, że jej dotychczasowe relacje zostają poddane próbie. W miarę jak świat, który pieczołowicie budowała, zaczyna się rozpadać, dziewczyna uświadamia sobie, że docenienie samej siebie stanowiło raptem początek jej nowej drogi.

Za reżyserię sequela odpowiada Emily Ting, zaś scenariusz napisał Sam Wolfson. W obsadzie oprócz Michelle są także Griffin Gluck, Sabrina Carpenter, Luke Eisner, Clara Wilsey, Rico Paris, Johanna Liauw, Steve Zahn i Angela Kinsey.

Premiera filmu Wysoka dziewczyna 2 na Netflix już 11 lutego 2022 roku.

Źrodło: Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…