Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Brian Cox wspiera Ukrainę w trakcie rozdania nagród Gildii Aktorów Ekranowych 1

Sukcesja zaliczyła wielkie zwycięstwo w trakcie tegorocznego SAG Awards. Co prawda żaden aktor nie został wyróżniony indywidualnie, jednak serial zwyciężył w kategorii "najlepsza obsada serialu dramatycznego". Jedną z gwiazd, która pojawiła się na scenie był Brian Cox, który wygłosił ważne oświadczenie.

Brian Cox - "Sukcesja"

Brian Cox postanowił wykorzystać okazję do publicznego wystąpienia w trakcie gali rozdania nagród Gildii Aktorów Ekranowych, aby wyrazić poparcie dla aktorów, aktorek i innych osobistości na Ukrainie i w Rosji, którzy sprzeciwiają się trwającej inwazji.

To naprawdę okropne, co się dzieje. Jest to szczególnie straszne, jeśli chodzi o wpływ na innych ludzi, szczególnie w naszym zawodzie. Wszyscy powinniśmy stać razem… a ludzie w Rosji, którym nie podoba się to, co się dzieje, zwłaszcza artyści, myślę, że powinniśmy naprawdę do nich dołączyć, mając nadzieję, że rzeczywiście dokonają zmiany, wierzę w to.

powiedział aktor

Cox pochwalił prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego, byłego komika i aktora. Aktor zwrócił także uwagę na swoim kolegów po fachu z Rosji. Powiedział, że nie mogą oni mówić, ani komentować rosyjskiego ataku na Ukrainę pod groźbą zdrady stanu.

To nie jedyne słowa z przesłaniem pokoju, które płynęły w trakcie ceremonii. Swoje dorzucili również Leslie Odom Jr., który otworzył galę ze swoimi kolegami z Hamiltona, Linem-Manuelem Mirandą i Daveedem Diggsem. Gwiazda oraz laureatka nagrody, Jean Smart i prezes SAG-AFTRA Fran Drescher również udzielili wsparcia i wygłosili orędzia na rzecz pokoju podczas nocnej ceremonii.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…