Say hello to my little friend ;>

Nowe zdjęcia Strażników! 0

Kolejne zdjęcia do ekranizacji komiksu Alana Moore

W internecie pojawiły się właśnie nowe zdjęcia reklamowe do Strażników. Obraz jest ekranizacją dzieła Alana Moore , uznanego za komiksu wszechczasów. Film reżyseruje Zack Snyder, twórca 300 – filmu, który swoją komiksowością podbił świat.

Jeffrey Dean Morgan jako KomikJeffrey Dean Morgan jako Komik

Akcja 'Strażników' rozgrywa się w latach 80-tych na Ziemi. Superbohaterowie uznani są powszechnie za banitów i nie mają żadnych praw. Tylko niewielka ich grupa cały czas pracuje dla ludzkości, ale pod ścisłą kontrolą rządu Stanów Zjednoczonych. W 1985 r. w tajemniczych okolicznościach ginie Komediant , jeden z członków grupy superbohaterów, która została rozwiązana w roku 1977. Zajmuje się tą sprawą Rorschach , stary kompan, który jest pewny, że śmierć Komedianta nie była przypadkiem , jego podejrzenia potwierdzają się. Wkrótce kolejni superbohaterowie stają się celami tajemniczych zamachów…

Więcej informacji, oraz omawiany już trailer znajdziecietutaj.

Wszystkich spragnionych kolejnych zdjęć odsyłam tutaj i tutaj. Znajdziecie tam kolejne zdjęcia promocyjne, oraz wybrane sceny z nowego zwiastunu, porównane z komiksowymi odpowiednikami!

Dr. Manhattan pokazuje swoją mocDr. Manhattan pokazuje swoją moc

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…