Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Martin Freeman dołącza do obsady ''Secret Invasion'' 0

W dalszym ciągu powiększa się obsada serialu Secret Invasion. Do listy płac dołączył właśnie Martin Freeman, któremu MCU nie jest wcale obce.

Martin Freeman, film ''Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów''

Freeman pojawił się już w dwóch pełnometrażowych produkcjach Marvela – Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów i Czarna pantera. Zobaczymy go także w kontynuacji drugiego z wspomnianych filmów. W każdym z nich wciela się w jednego i tego samego bohatera – agenta CIA Everetta K. Rossa. Również i w serialu powstającym dla Disney+ Freeman sportretuje tą postać.

Secret Invasion wykorzysta wydarzenia z filmu Kapitan Marvel jako punkt wyjścia i skoncentruje się na dalszych losach popularnego tajnego agenta Nicka Fury’ego. Na razie szczegóły dotyczące fabuły trzymane są w tajemnicy, ale można bezpiecznie założyć, ze historia będzie obracała się wokół ziemskiej działalności Skrullów, którzy infiltrują naszą planetę.

Serial ten oczywiście opiera się na graficznych powieściach opublikowanych przez Marvel Comics, za które odpowiada Brian Michael Bendis. Do tej pory swoje angaże otrzymali Emilia ClarkeBen Mendelsohn jako Talos, Cobie Smulders jako Maria Hill, Samuel L. Jackson jako Nick Fury, Kingsley Ben-Adir jako główny czarny charakter serialu, Olivia ColmanKillian ScottChristopher McDonald i Carmen Ejogo.

Premiera Secret Invasion planowana jest na ten rok.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…