Nowe propozycje od Sci Fi 0

Stacja Sci Fi przygotowała na nowy sezon trzy nowe propozycje

Stacja Sci Fi ogłosiła trzy nowe projekty, którymi walczyć będzie o widza w kolejnym sezonie.

Sci FiSci Fi

Pierwszym z nich będzie Cash or Capture , seria programów typu reality opartych na japońskim formacie telewizji Fuji. Produkcja zadebiutuje sześcioma godzinnymi odcinkami w listopadzie 2008.

W programie zobaczymy grupy zawodników, które konkurować będą ze sobą o nagrodę pieniężną, podczas gdy polować na nich będą łowcy. Akcja programów będzie odbywać się w czasie realistycznym i trwać będzie godzinę. W tym czasie zawodnicy będą ścigani przez łowców w róznych miejscach. W miarę jak czas będzie zbliżał się do zera, zawody będą przybierać na intensywności, coraz więcej łowców będzie pojawiać się na ulicach, powierzchnia gry będzie się zmniejszać, a zawodnicy będą dostawać trudne zadania, które przetestują ich nerwy. Za każdą sekundę przetrwania, zawodnik dostanie pieniądze, ale jeśli w którymś momencie zostanie upolowany, przepadnie wszystko, co zdołał zarobić. W momencie gdy pozostaną już tylko minuty do końca gry, zostanie ujawniona wskazówka, która pozwoli dotrzeć do bezpiecznego wyjścia z gry, a ten zawodnik, który dotrze tam najprędzej, wygra pieniądze.

Drugim projektem będzie Estate Of Panic . Program twórców Fear Factor przyniesie ze sobą największą dawkę emocji oraz największe wyzwania fizyczne oraz mentalne w historii telewizji. Sześć pierwszych, godzinnych odcinków widzowie zobaczą w listopadzie bieżącego roku.

W każdym odcinku, ogromna ilość pieniędzy ukryta zostaje w tajemniczej posiadłości. Do jej odnalezienia zaproszonych zostaje siedem obcych sobie osób. W drodze do skarbu, zawodnicy pokonać będą musieli trzy przerażające zadania, w ciągu których część pretendentów do wygranej odpadnie z gry, natomiast wyniki pozostałych trafią do puli nagród. Ostania osoba wyjdzie z programu zwycięsko i zabierze pieniądze, które wszyscy znaleźli podczas gry.

Trzecim projektem będzie seria roboczo zatytułowana Outer Space Astronauts . W stacji zadebiutuje najpierw pięć półgodzinnych odcinków.
W przyszłości, wiele odważnych dusz podróżuje na skraje galaktyki w poszukiwaniu wiedzy, przygody oraz dreszczu emocji towarzyszącego odkryciom. o tych właśnie nieustraszonych astronautach opowiadać będzie seria, która będzie mieszanką animacji 2D i 3D oraz live action.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…