Say hello to my little friend ;>

Fabuła Świętych z Bostonu 2 ujawniona 0

Znamy fabułe sequelu Świętych z Bostonu

In nomine Patris, et Filli, et Spiritus Sancti

Mineły cztery miesiące od pojawienia się pierwszych informacji o powstaniu sequelu Świętych z Bostonu. Oficjalna publikacja pojawiła się na stronie Troya Duffa. Z powodu strajków scenarzystów rozpoczęcie prac na planie nowego filmu zaplanowano na sierpień . Chcecie wiedzieć co nas czeka? Jeśli tak zapraszam do dalszej lektury (Tekst zawiera spoilery) .

Conner i Murphy MacManusConner i Murphy MacManus

Conner iMurphy MacManus (Sean Patrick Flanery i Norman Reedus) wiodą spokojne życie na owczej farmie w Irlandi . Wraz z ojcem trzymają się z dala od ludzi i otaczających ich technologi. Noszą długie włosy, zapuszczone brody i prowadzą sielankową egzystencję . Wkrótce dociera do nich informacja, mówiąca o tym, że w Bostonie doszło do morderstwa . Ofiarą jest ksiądz, a zbrodnie upozorowano na podobieństwo tych, popełnianych przez Świętych . Ścinają włosy, brody, zbierają broń i wyruszają do Bostonu. Choroba zmusza ich ojca do pozostania na farmie. Po dotarciu do Stanów, poznają Amerykanina hiszpańskiego pochodzenia – Romeo . Dzięki niemu mają dostęp do informacji z hiszpańskiego podziemia Bostonu, a wszyscy podejrzani o zabójstwo księdza zostają zamordowani .

W filmie powracają postacie trzech detektywów, niestety nie zobaczymy już Willema Dafoe, którego postać została uśmiercona na niedługo po zakończeniu się pierwszego filmu. Jego miejsce zajmie seksowna agentka FBI – Unis Bloom . Jak wiadomo ci trzej agenci ( Dolly, Duffy i Greenly ), wraz z Paulem Smeckerem pomagali braciom dokończyć swoje dzieło. Pojawia się pytanie – czy Unis o tym wie? Niewiadomo. Pewne jest, że chce schwytać Świętych . W trzecim akcie filmu, powraca postać Il Duce (Billy Connolly), a my dowiadujemy się jak nim został. We flashback’ach pojawi się też postać mojego ulubionego Rocco granego przez David Della Rocco.

Czy Troy Duffy zdoła powtórzyć sukces Świętych z Bostonu? Czy sequel tego wspaniałego filmu nie będzie kolejną szramą na jego filmografi? Cóż, czas pokaże.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…