Kolejny Batman w technologii Imax? 0

Christopher Nolan w wywiadzie zdradza, jak chciałby zrobić trzeciego Batmana

Mroczny Rycerz właśnie pobił wszelkie rekordy w Stanach Zjednoczonych. By to było mało, na najpopularniejszej bazie filmowej oceny filmu przechodzą najśmielsze oczekiwanie. Obecnie na IMDB film ma ocene 9.6 i jest w TOP 250 na pierwszej pozycji. Czegoś takiego jeszcze nie było. Można to zobaczyć TUTAJ.

JokerJoker

W Mrocznym Rycerzu Nolan nakręcił ponad 20 minut materiału specjalnie dla kina IMAX. Dzięki temu można w 100% obejrzeć przygody Batmana i ten przekaz z całą pewnością jest o niebo lepszy niż w tradycyjnym kinie. W ostatnim wywiadzie stwierdził, że kręcenie tym sposobem tak mu się spodobało, że trzeciego Batman mógłby narkęcić tak w całości. Ta wypowiedzi stoi trochę w sprzeczności z poprzednimi, gdzie Nolan wyraźnie zapowiadał, że nie jest zainteresowany stworzeniem kolejnej części, z głównie z powodu przybicia śmiercią Heatha Ledgera.

Póki co, też jest dla niego problem techniczny, a mianowicie przez hałas wytwarzany z kamer, ciężko jest kręcić dialogi. Jeszcze trochę minie zanim ta technologia rozwinie się na tyle, by było to bardziej przystępne dla filmowców i widzów.

Czy to jest przyszłość kina?

Premiera filmu u nas 8 sierpnia.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…