Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Czy "Strażnicy Galaktyki vol. 3" będą pożegnaniem Draxa z MCU? 0

Strażnicy Galaktyki vol. 3 będą prawdopodobnie zwieńczeniem przygód tytułowej drużyny, jaką znaliśmy do tej pory. Nowy post odtwórcy roli Draxa w mediach społecznościowych zdaje się sugerować, że będzie to dla niego finałowy akt w MCU.

Prace na planie zdjęciowym filmu Strażnicy Galaktyki vol. 3 zostały zakończone, jednak na razie nie podano żadnych informacji dotyczących tego, o czym opowie film. Są oczywiście, jakieś spekulacje na temat fabuły, ale sam James Gunn na ten moment nie zdradził absolutnie nic.

Mówi się, że na ekranie pojawi się złoczyńca znany, jako High Evolutionary, który był twórcą Rocketa. Główni bohaterowie filmu mieliby się udać na planetę Counter-Earth – te spekulacje wydają się potwierdzać fotki z planu zdjęciowego, na których możemy dojrzeć humanoidalne postacie. W filmie pojawi się również Adam Warlock, czyli postać związana z wyżej wspomnianym czarnych charakterem.

Zakończenie zdjęć za pośrednictwem mediów społecznościowych ogłosił także Dave Bautista, czyli odtwórca roli Draxa Niszczyciela. Zasugerował swoim wpisem, że to koniec jego przygody z Kinowym Uniwersum Marvela pisząc: to koniec podróży, która zmieniła moje życie. Czyżby James Gunn szykował dla nas niezwykle emocjonalne pożegnanie z jedną z najbardziej uwielbianych postaci MCU?

Strażnicy Galaktyki vol. 3 trafią do kin w maju 2023 roku.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Bercik022

Ostatnio ograłem grę "Marvel’s Guardians of the Galaxy" gdzie Drax jest świetnie napisaną postacią a potem wróciłem sobie do pierwsze i drugiej części Gunna i cholera jasna jaki tam Drax jest zbędny, prawie żadnych relacji z bohaterami a w drugiej części gdyby nie Mantis to snuł by się tylko po ekranie. Totalnie niewykorzystany potencjał postaci, mam nadzieje, że 3 części się to zmieni.

Proszę czekać…