Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Nie ma zaskoczenie - zwiastun "Avatar: Istota wody" wzbudził ogromne zainteresowanie i pokonał "Gwiezdne wojny" 1

Po debiucie zwiastuna filmu Avatar: Istota wody w kinach przed widowiskiem Marvel Studios – Doktor Strange w multiwersum obłędu, wreszcie przyszła pora na prezentację zapowiedzi w sieci. Zaskoczenia nie ma – zwiastun wzbudził ogromne zainteresowanie wśród kinomanów.

Pierwszy zwiastun superprodukcji Avatar: Istota wody miał premierę w kinach w zeszły weekend przed najnowszą propozycją od Marvel Studios, czyli Doktor Strange w multiwersum obłędu. Wersja online zapowiedzi pojawiła się w poniedziałek i od razu wzbudziła wielkie zainteresowanie wśród fanów i kinomanów na całym świecie.

Zwiastun sequela zdołał zebrać imponujące 148,6 miliona wyświetleń w ciągu pierwszych 24 godzin, z czego 23 miliony pochodziło z samych Chin. Co ciekawe ten wynik przewyższa wszystkie współczesne filmy z uniwersum "Gwiezdnych wojen", w tym rekordowe 112,4 miliona wyświetleń Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie. Wygląda, więc na to, że James Cameron ma przed sobą premierę następnego kasowego hitu w kinach.

Oczywiście zwiastunowi Avatara 2 daleko do rekordów wyświetleń i tytułów panujących na tej liście – teaser Avengers: Koniec gry zebrał aż 289 milionów wyświetleń w ciągu 24 godzin, podczas gdy bezapelacyjny rekordzista Spider-Man. Bez drogi do domu 355,5 milionów wyświetleń – jednak wynik i tak robi wrażenie, tym bardziej, że wiele osób widziało zwiastun w kinach przed obejrzeniem nowego widowiska MCU.

Źrodło: The Hollywood Reporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…