Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Seria zdjęć z ''The Terminal List'' - serialu akcji z gwiazdą ''Jurassic World'' 0

Po niedawnym teaserze na niecałe dwa miesiące przed premierą Amazon opublikował serię zdjęć promujących serial akcji The Terminal List. W głównej roli Chris Pratt, aktor znany z kinowej serii Jurassic World oraz filmów Marvela.

serial ''The Terminal List''

Pratt wciela się w  żołnierza Jamesa Reece’a, którego cały pluton wpadł w zasadzkę podczas jednej z tajnych misji. Po powrocie do domu męczony wyrzutami sumienia odkrywa, iż jego towarzysze zginęli z powodu spisku, za którym stoją bardzo wysoko postawione osoby. Reece rozpoczyna zemstę, którą potęguje obawa o życie tych, których kocha.

Poniższe fotografie dają nam spojrzenie zarówno na postać Pratta, jak i innych bohaterów serialu.

Fabuła serialu opiera się na bestsellerowej powieści Jacka Carra. Showrunnerem, twórcą i scenarzystą produkcji jest David DiGilio, mający na swoim koncie familijną Przygodę na Antarktydzie. W obsadzie The Terminal List są także Constance WuJeanne TripplehornTaylor KitschPatrick SchwarzeneggerRiley Keough i Jai Courtney. Pratt oprócz pojawienia się w głównej roli na ekranie zajął się także produkcją projektu obok Antoine Fuqua i Jona Schumachera.

The Terminal List z wszystkimi ośmioma odcinkami zadebiutuje na platformie Amazon Prime Video 1 lipca 2022 roku.

Źrodło: Dark Horizons

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…