Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Hayden Panettiere powraca do serii ''Krzyk'' 0

Ponad dekadę po premierze czwartego filmu z serii Krzyk, do roli Kirby Reed w szóstej odsłonie powróci Hayden Panettiere.

Hayden Panettiere i Emma Roberts, film ''Krzyk 4''

W kontynuacji tegorocznego slashera oprócz Panettiere powrócą Melissa Barrera, Jasmin Savoy Brown, Mason Gooding oraz Jenna Ortega. Jak na razie to cała znana obsada szóstego Krzyku. Fabuła projektu trzymana jest w tajemnicy. Wiadomo jedynie, że czworo ocalałych opuści Woodsboro i rozpocznie nowy rozdział.

Wytwórnią odpowiedzialną za produkcję jest oczywiście Paramount Pictures. Zdjęcia do filmu rozpocząć mają się tego lata, a premiera w kinach zaplanowana została na 31 marca 2023 roku. Za reżyserię kolejnego filmu z serii odpowiedzą Matt Bettinelli-Olpin i Tyler Gillett. Obaj panowie powracają za kamerę po nakręceniu piątego Krzyku. Scenarzyści będą również Ci sami – James Vanderbilt i Guy Busick

Film Krzyk rozgrywa się dwadzieścia pięć lat po serii brutalnych zdarzeń, które wstrząsnęły mieszkańcami Woodsboro. Kolejny zabójca nakłada otoczoną złą legendą maskę Ghostface. Mnożą się okrutne ataki na grupę nastolatków. Tajemnice z mrocznej przeszłości miasta zostają wskrzeszone, a Sidney Prescott musi wrócić, aby odkryć prawdę.

Cieszycie się na powrót postaci Kirby Reed?

Źrodło: The Hollywood Reporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…