Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Kultowe fantasy "Willow" powraca - zobaczcie zwiastun serialu! 0

Nowy serial przygodowy z gatunku fantasy od Lucasfilm i Imagine Entertainment będzie miała premierę wyłącznie w Disney+ 30 listopada 2022 roku. Mowa o produkcji Willow, która doczekała się pierwszego zwiastuna!

"Willow"

Disney+ zaprezentował zwiastun serialu Willow od Lucasfilm i Imagine Entertainment, który będzie zupełnie nową przygodową serią opartą na klasycznym filmie fabularnym z 1988 roku. Teaserowy zwiastun pokazano na panelu prezentacyjnym studia Lucasfilm podczas obchodów Star Wars Celebration w Anaheim.

Willow to epicki serial fantasy osadzony w zaczarowanej i pięknej krainie zapierającej dech w piersiach, z różnorodną międzynarodową obsadą oraz Jonathanem Kasdanem, Ronem Howardem, Wendy Mericle, Kathleen Kennedy i Michelle Rejwan jako producentami wykonawczymi.

Historia zaczęła się od początkującego maga z wioski Nelwyn i małej dziewczynki, której przeznaczeniem jest zjednoczenie królestw. Razem pomogli zniszczyć złą królową i wypędzić siły ciemności. Teraz, w magicznym świecie, w którym panuje względny pokój, przygoda toczy się dalej, gdy nieprawdopodobna grupa bohaterów wyrusza w niebezpieczną wyprawę do miejsc daleko poza ich domem, gdzie muszą stawić czoła swoim wewnętrznym demonom i ocalić swój świat.

Premiera Willow 30 listopada 2022 roku. Wyłącznie na Disney+.

Źrodło: Disney+

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

sernik6

Disney umieści na psiej kupie napis "Willow" a świstak zawinie to w sreberko.

Proszę czekać…