Zwiastun Legend of the Seeker 0

Sam Raimi zaprezentował interesujący teaser swojego serialu fantasy

Serial powstał w opraciu o książkę Terry’ego Goodkind pod tym samym tytułem oraz serialu fantasy „The Sword of Truth”.

Legend of the SeekerLegend of the Seeker

Horner zagra leśniczego Richarda Cyphera, który przemienia się w przywódcę magów i wraz z tajemniczą kobietą, nazywaną Kahlan (Regan) pragnie powstrzymać złowieszczego, żądnego krwi tyrana.

Disney-ABC Domestic Television i ABC Studios zaplanowali 22 jednogodzinne odcinki, raz w tygodniu.

Producentami wykonawczymi są Raimi wraz z Robertem Tapertem, Joshuą Donen, Neden Nalle and Johnem Shibanem. Główne rolę grają Craig Horner (Na wysokiej fali) i Bridget Regan. Zobaczymy także Bruce’a Spence w roli Zeddicus Zu’l Zorander, Jay Laga'aia (znany z nowej trylogii Gwiezdnych Wojen, gdzie miał małą rolę kapitana Typho), a główny czarny charakter będzie zagrany przez Craiga Parkera.

Sam reżyser prawdopodobnie wyreżyseruje parę odcinków.

Krótka analiza tego, co wynika z przecieków i co widzimy w teaserze. Krajobrazy z Władcy Pierścieni, akcja, niezłe zdjęcia, kostiumy, efekty – to wszystko zapowiada, że nie będzie to tani fantasy telewizyjny tylko profesjonalna produkcja. Oby tak się stało.

Na koniec, na Comic Con, Raimi i reszta opowiadali dużo o produkcji, dając pożywkę fanom książek. Jednak to, co jest naistotniejsze, książki były fantasy dla dorosłych. W serialu trochę to złagodzą, ale możemy spodziewać się normalnych dawek krwi, walk i tym podobnych rzeczy.

Premiera 1 listopada w Stanach Zjednoczonych.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Artur 2008-07-26

Muzyka w okolicy 15 sekundy trailera też podobna do muzy z władny pierścieni. A sam serial faktycznie wydaje się być profesjonalnie zrobiony.

Proszę czekać…