Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Pierwsze zdjęcia z planu superprodukcji ''Furiosa'' 0

W Australii od początku czerwca trwają zdjęcia do wielkiego kinowego widowiska Furiosa. W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu. Możecie zobaczyć je poniżej.

Nie wszystkie są dobrej jakości. Nie przedstawiają nikogo z głównych bohaterów. Na dwóch z nich widzimy nieznaną grupę motocyklistów. Inne zaś daje nam możliwość spojrzenia na lokalizację i ogromną scenografię.

Furiosa skupić się ma na losach młodej Furiosy, bohaterki którą w brawurowy sposób w filmie Mad Max: Na drodze gniewu odegrała Charlize Theron. Prawdopodobnie dowiemy się co działo się z dziewczyną zanim dołączyła do Wiecznego Joe.

W jej młodszą wersję wciela się Anya Taylor-Joy. Oprócz niej w obsadzie są także Chris Hemsworth i Tom Burke, który zastąpił Yahya Abdul-Mateena II. Aktor zrezygnował z udziału w produkcji ze względu na swoje inne zobowiązania.

Za reżyserię widowiska odpowiada George Miller, twórca oryginalnej trylogii zapoczątkowanej filmem Mad Max w 1979 roku z Melem Gibsonem w roli głównej. Spod jego skrzydeł wyszedł także Mad Max: Na drodze gniewu. Miller jest również współautorem scenariusza wraz z Nickiem Lathourisem. W projekt jako producent zaangażowany jest nominowany do Oscara Doug Mitchell.

Premiera filmu zaplanowana jest na 24 maja 2024 roku.

Źrodło: Twitter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…