Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Kosinski pójdzie za ciosem! W jego filmie o F1 będą efekty praktycznie podobnie, jak w "Top Gun: Maverick" 0

Joseph Kosinski kontynuuje swój podbój Hollywood. Reżyser, który dostarczył w tym roku dwa filmy rozpoczyna powoli pracę nad kolejnym projektem, który zapowiada się niezwykle pasjonująco.

"Top Gun: Maverick"

Reżyser Top Gun: Maverick oraz Pajęczej głowy szykuje się do pracy na planie zdjęciowym filmu o wyścigach formuły jeden. Na ekranie pojawi się między innymi Brad Pitt, który dodatkowo będzie pełnił funkcję producenta. W projekt zaangażowany jest także Jerry Bruckheimer, z którym Kosinski współpracował już przy okazji tegorocznego hitu o tytułowym Mavericku.

Z każdej strony lecą pochwały w kierunku filmu Top Gun: Maverick za efekty praktyczne, których użyto przy realizacji znakomitego widowiska. Jak się okazuje filmowiec zamierza w podobny sposób pracować przy okazji filmu "Formuła 1":

Dla mnie to przyjemność widzieć ludzi zakochanych w prawdziwych zdjęciach. Młodzi ludzie nie widzieli tego za dużo. Są tak przyzwyczajeni do używania CGI, które jest narzędziem do tworzenia dużych filmów, że kiedy kręcisz coś naprawdę, wydaje się to innowacyjne. Takie jest właśnie podejście do "Formuły 1". Zrobić zdjęciach z prawdziwych wyścigów i prawdziwych samochodów, uchwycić je. To będzie ogromne wyzwanie, ale ekscytuje mnie to.

Czekamy z niecierpliwością na kolejny film od Kosinskiego. Na razie nie ma jednak daty premiery. Produkcja powstanie dla Apple TV+.

Źrodło: darkhorizons

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…