Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Kevin Feige już niedługo zdradzi drogę, którą podąży MCU! Nowa saga Marvela stanie się faktem! 0

Marvel Studios powoli będzie dobiegało do końca kolejnej, czwartej już fazy Marvel Cinematic Universe. Co dalej z przyszłością uniwersum? Na to pytanie odpowiedział Kevin Feige.

"Doktor Strange w multiwersum obłędu"

Już niebawem do kin trafi kolejna odsłona MCU – Thor: miłość i grom. Z tej okazji szef Marvel Cinematic Universe, czyli Kevin Feige udzielił wywiadu, w którym mówił o przyszłości uniwersum. Producent zdradził co nieco na temat drogi, którą podąży obecna saga Kinowego Uniwersum Marvela.

Ponieważ zbliżamy się do końca fazy 4 myślę, że ludzie zaczną dostrzegać dokąd zmierza obecna saga. Myślę, że pojawiło się już wiele wskazówek, przynajmniej dla mnie oczywistych, dokąd zmierza ta cała saga. W najbliższych miesiącach będziemy mówić o tym jednak dużo bardziej bezpośrednio, aby ustalić plan, aby widzowie, którzy chcą zobaczyć szerszą mapę, mogli powoli dostrzegać drogę, którą podążamy.

wyjawił Feige

Raczej mało prawdopodobne, aby to już Thor: miłość i grom zapoczątkował szybsze odkrywanie kart. Możliwe, że Feige’owi chodzi o film Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu, którego promocja powinna ruszyć pod koniec wakacji oraz produkcje, które zostaną zaprezentowane w trakcie konwentu D23.

Jak myślicie co może być podstawą nowej sagi Marvela? Czy chodzi o wydarzenia znane z komiksów jako Tajne Wojny?

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Bercik022

Na pewno Tajne Wojny, Kang to będzie tylko przelotem a jestem prawie pewny, że skończy się wszystko na szerokim i zawiłym planie Dr. Dooma :P

john6

Co by nie wymyślili, to finansowo musi się zgadzać. Pomysł ma być widoczny w liczniku środków na koncie bankowym, czasem te filmy nawet da się obejrzeć, a czasem zrobią taką szmirę jak któryś z poprzednich spidermanów – przewracał się o własne nogi, dialogi jak u menela, chociaż menele często mają lepsze teksty.

Ten ostatni też jakoś nie powalał, dziecinnie pajączek chciał pierdoły życiowe załatwić magią, ktoś dorobił tytuł z łokcia: Bez drogi do domu i powstał tytuł na zapchaj dziurę w multiwersum, aby coś na rynek wypuścić. Dziecko chciało się pobawić i narobiło problemów z których można dalsze uniwersum pociągnąć.

Proszę czekać…