Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Kidman, Bardem i Lithgow w obsadzie animowanego musicalu 0

Apple Original Films i Skydance Animation przygotowują animowany musical, który będzie nosił tytuł "Spellbound". Do obsady dołączyła właśnie grupka głośnych hollywoodzkich nazwisk. Szczegóły w dalszej części artykułu.

Nicole Kidman - "Wiking"

Nicole Kidman, Javier Bardem oraz John Lithgow to najnowsze nazwiska, która dołączyły do listy z obsadą aktorską produkcji animowanej noszącej tytuł "Spellbound". Wcześniej ogłoszono, że w projekcie przygotowywanym przez Apple Original Films i Skydance Animation udział będą brali także Rachel Zegler, Nathan Lane i Jenifer Lewis.

Za kamerą "Spellbound" stanie Vicky Jenson. Nad scenariuszem pracowały natomiast Lauren Hynek, Elizabeth Martin i Linda Woolverton. Oryginalna ścieżka dźwiękowa do filmu będzie autorstwa zdobywcy Oscara Alana Menkena, natomiast teksty przygotowane były przez Glenna Slatera.

Kidman podkłada głos Ellsmere, królowej Lumbrii, natomiast Bardem Solonowi, ​​królowi Lumbrii. Grają oni rodziców księżniczki Ellian, której głosu użyczy Zegler. Jej postać dołącza do śmiałej wyprawy mającej na celu ocalenie jej rodziny i królestwa po tym, jak tajemnicze zaklęcie przemienia ich w potwory i grozi wiecznym okryciem Lumbrii w ciemności.

Na razie nie jest znana data premiery animacji.

Źrodło: The Hollywood Reporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…