Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Sebastian Stan w obsadzie thrillera od A24 ''A Different Man'' 0

Aktor znany z występów w produkcjach Marvela otrzymał angaż w thrillerze psychologicznym noszącym tytuł A Different Man za realizację, którego odpowie studio A24.

Sebastian Stan, film ''Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz''

Mowa oczywiście o Sebastianie Stanie. Wystąpił on w pełnometrażowych produkcjach Marvel Studios wcielając się w Bucky Barnesa aka Zimowego Żołnierza. Zagrał tą postać także w serialu Falcon i Zimowy Żołnierz oraz w animacji A gdyby…?

A Different Man opowie historię mężczyzny imieniem Edward, który jest wyrzutkiem szukającym nowego życia. Aby je otrzymać poddaje się zabiegowi rekonstrukcji twarzy. Jako nowa osoba bierze udział w przedstawieniu opartym na jego poprzednim życiu.

Za kamerą tego thrillera stanie Aaron Schimberg, który na swoim koncie ma dramat z 2018 roku Uwięzieni. Jest on także autorem scenariusza do filmu. Na ekranie oprócz Stana zobaczymy także Renate Reinsve i Adama Pearsona.

Ekipa na plan A Different Man wejść ma w lipcu.

Film ten wzmocni pozycję Stana jako aktora przyjmującego skomplikowane i złowrogie role. Jego występ w kanibalistycznym horrorze Fresh z tego roku zebrał wiele pozytywnych opinii.

Źrodło: Collider

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…