Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Egipski aktor Amir El-Masry dołącza do obsady 5. sezonu ''The Crown'' 0

Młody egipski aktor Amir El-Masry otrzymał angaż w piątym sezonie serialu The Crown. Produkcja ta opowiada historię brytyjskiej rodziny królewskiej i doceniona jest nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale i na całym świecie.

Amir El-Masry, film ''Limbo''

Amir El-Masry w przedostatnim sezonie The Crown sportretuje Mohameda Al-Fayeda, byłego właściciela londyńskiego domu towarowego Harrods i ojca Dodi Al-Fayeda, kochanka księżnej Diany, który był jej wielką miłością.

W wypadku do którego doszło we Francji w 1997 zginęła zarówno księżna Diana jak i Dodi. Parę tą w serialu sportretuje Elizabeth Debicki i Khalid Abdalla.

Rola Mohameda została już wcześniej obsadzona. Wcielić w niego ma się Salim Daw. Angaż El-Masry sugeruje więc, że w retrospekcjach zobaczymy także młodego mężczyznę.

Piąty sezon rozgrywać będzie się w latach 90. XX wieku. Akcja czwartej serii rozgrywała się pod koniec lat 70. 

W piątym sezonie The Crown podobnie jak w poprzednich seriach zobaczymy nową obsadę. Na jej czele stanie Imelda Staunton jako królowa Elżbieta II. Księżniczkę Małgorzatę sportretuje Lesley Manville, książę Filip to Jonathan Pryce, a Jonny Lee Miller wcieli się w Johna Majora, premiera i lidera Partii Konserwatywnej w latach 1990-1997, zaś w postać księcia Karola wejdzie Dominic West.

Premiera 5. sezonu The Crown w listopadzie tego roku.

Źrodło: Dark Horizons

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…