Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Startują zdjęcia do 4. sezonu "Sukcesji" 0

Wielokrotnie nagradzany najważniejszymi nagrodami serial stacji HBO zatytułowany Sukcesja doczeka się 4. sezonu. HBO poinformowało o starcie zdjęć do nowej serii wybitnej produkcji, a także zaprezentowało pierwszy opis.

"Sukcesja"

W czwartym sezonie, który będzie składał się z dziesięciu odcinków, sprzedaż konglomeratu medialnego Waystar Royco wizjonerowi technologicznemu Lukasowi Matssonowi jest coraz bliższa. Perspektywa tej ogromnej sprzedaży wywołuje niepokój egzystencjalny i podziały rodzinne wśród Royów, którzy przewidują, jak będzie wyglądało ich życie po sfinalizowaniu transakcji. Wywiązuje się walka o władzę, gdy rodzina zastanawia się nad przyszłością, w której ich kulturowa i polityczna waga jest poważnie ograniczona.

Pierwsze dwa sezony serialu przyniosły 23 nominacje do nagrody Emmy z czego dziewięć zostało zamienionych na statuetki. Trzeci sezon, którego premiera odbyła się w październiku ubiegłego roku, przyniósł nagrody gildii: w tym WGA, DGA i PGA oraz nagrodę SAG dla zespołu aktorskiego.

Twórcą serialu i showrunner jest Jesse Armstrong. Na razie HBO nie ogłosiło daty premiery 4. sezonu, ale nowych odcinków można spodziewać się jesienią 2023 roku.

Źrodło: HBO

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…