Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

"Baby Broker" - zobaczcie zwiastun canneńskiej rewelacji. Film będzie w programie 22. MFF Nowe Horyzonty! 0

Nagroda dla Najlepszego Aktora dla Song Kang-Ho i 12 minutowa owacja na stojąco – tak Baby Broker zachwycił widzów i krytyków na tegorocznym Festiwalu w Cannes! Teraz będzie go można zobaczyć w programie 22. MFF Nowe Horyzonty!

"Baby Broker"

Najnowsze dzieło Hirokazu Kore-edy – to wzruszająca i prowokująca historia, koncentrująca się wokół losów małego dziecka pozostawionego w oknie życia, którą tak podsumował krytyk Indie Wire – To cudowna w swej wrażliwości opowieść, zadająca pytanie o kwestię etyki, wolności wyboru, pieniędzy, rodziny oraz tego, jak znaleźć miłość w tym szalonym bałaganie zwanym życiem.

W 2018 roku Hirokazu Kore-eda zdobył Złotą Palmę na 71. MFF w Cannes a rok później nominację do Oscara za film Złodziejaszki. Tym filmem potwierdził swój status światowego mistrza. W filmach takich jak Dziecięcy świat, Jak ojciec i syn, czy też Nasza młodsza siostra wzrusza widzów na całym świecie opowiadając historie o różnych konfiguracjach rodzinnych.

22. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Nowe Horyzonty odbędzie się w dniach 21-31 lipca 2022 we Wrocławiu. Poniżej możecie zobaczyć polski zwiastun filmu:

Źrodło: Best Film

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…