Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Marvel zapowiada dwa filmy o Avengers - zobaczcie plany na kolejną fazę MCU 0

Marvel Studios był obecny na konwencie Comic-Con San Diego, gdzie zaprezentował swoje plany na przyszłość. Faza piąta zapowiada się niezwykle pasjonująco, tym bardziej, że zapowiedziano dwa filmy o Avengers!

"Infinity Saga" jest już za nami. Przed nami kolejna niesamowita przygoda z superbohaterami Marvela, która została zatytułowana "The Multiverse Saga" i w skład, której wejdą fazy od 4 do 6. Poniżej znajdziecie szczegółowy plan na MCU.

Tak zwana piąta faza Marvela wystartuje już w lutym 2023 roku i potrwa do lipca 2024 roku. W tym okresie na ekranach dużych i małych będziemy mieli okazje obejrzeć następujące widowiska:

Zapowiedziana została również szósta faza Marvela, która będzie trwała od jesieni 2024 do listopada 2025 roku. Na razie zapowiedziano trzy projekty, które wejdą w jej skład. Cała faza ma się składać z 11 tytułów – na ten moment brak na liście trzeciej części przygód Deadpoola czy kontynuacji Spider-Mana i Shang-Chi. Trzeba jednak przyznać, że ogłoszone tytuły to takie, które elektryzują wszystkich fanów MCU.

Jak oceniacie tę rozpiskę?

Źrodło: Marvel Studios

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…