Celebrity Deathmatch wraca na antenę MTV! 0

Minęło parę lat odkąd stacja MTV wyemitowała ostatni odcinek 4 sezonu swojej satyrycznej produkcji Celebrity Deathmatch. Dzisiaj już wiemy, że na MTV2 ruszył nowy, piąty sezon! Jesteście gotowi na walkę z udziałem Paris Hilton, Bruce'a Willisa i Roberta De Niro? Póki co nie wiadomo, czy polska stacja MTV wprowadzi serię na swoją antenę. Miejmy nadzieję, że tak.

Minęły dobre cztery lata odkąd MTV wstrzymała produkcję kolejnych odcinków Celebrity Deathmatch , popularnej w USA satyry, w której gwiazdy muzyki, filmu i telewizji, wraz z politykami walczyły na ringu na śmierć i życie. Teraz już wiadomo, że ruszył piąty sezon tej serii. Wyemitowano już dwa pierwsze odcinki i wszystko wskazuje na to, że seria wróciła do łask i zarządu MTV, a także fanów!

Kadr z pierwszego odcinka CBKadr z pierwszego odcinka CB

W pierwszym odcinki można było zobaczyć pojedynki pomiędzy Paris Hilton z Nicole Richie, Bama Margery i Tonego Hawka, a także Bama Margera z Don Vito. Oczywiście nie zabrakło kultowych komentatorów Johnnego Gomeza i Nicka Diamonda. W drugim odcinku było jeszcze ciekawiej. Chris Martin vs. Bono, Ashton Kutcher vs. Bruce Willis, oraz Robert De Niro vs. James Gandolfini.

Póki co nie wiadomo, czy polska stacja MTV wprowadzi serię na swoją antenę. Miejmy nadzieję, że tak. Celebrity Deathmatch było najbardziej popularną serią tej stacji od czasów Beavis & Butthead .

Kadr z pierwszego odcinka CBKadr z pierwszego odcinka CB Kadr z pierwszego odcinka CDKadr z pierwszego odcinka CD

Artykuł powstał przy współpracy z wortalem gier i filmów gameTRANCE.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

srebrny

moze kaczyński vs. putin

the_foe

a kiedy doda vs. mandaryna ?

majron

yeah! no to sie zacznie :)

NeverGiveUp

Hehehe fajne jest to nawet :-)

Proszę czekać…