Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Warner Bros. szokuje! "Batgirl" nie ukaże się w kinach ani w HBO Max 0

Film Batgirl, który miał zostać wydany wyłącznie na HBO Max nie ujrzy światła dziennego! Ta szokująca informacja spadła niczym grom z jasnego nieba.

"Batgirl"

Największe portale branżowe potwierdzają doniesienia związane z odwołaniem przez Warner Bros. Pictures premiery filmu Batgirl na platformie streamingowej HBO Max. Co więcej – wytwórnia odwołała ową premierę całkowicie i film nie ujrzy po prostu światła dziennego, a fani DC Extended Universe nie będą mieli okazji obejrzeć widowiska, na które wydano… niemalże 100 mln dolarów!

Jakiś czas temu pojawiły się informacje w mediach społecznościowych według, których odbyły się pokazy testowe. Film miał otrzymać całkiem pozytywne opinie, jednak dzisiaj narracja jest zgoła inna. Pokazy testowe okazały się być katastrofalne, a źródło bliskie temu projektowi twierdzi, że producenci uważają, iż Batgirl jest nie do naprawienia.

Nie jest tajemnicą, że w wytwórni zaszło sporo zmian na szczeblu kierowniczym. Nowi włodarze chcą skupić się na realizowaniu tylko i wyłącznie dużych widowisk kinowych, a Batgirl ma być czymś zupełnie innym. Warner Bros. Discovery chce wynieść markę DC Films na sam szczyt.

Warto też odnotować, że wytwórnia nadal chce pracować w duetem reżyserskim odpowiedzialnym za film o Batgirl, czyli Adilem El Arbim i Bilallem Fallahem. Panowie zrealizowali bardzo dobrze przyjęty Bad Boys For Life oraz wyreżyserowali dwa najlepsze odcinki serialu Ms. Marvel.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…