Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Reżyserzy "Batgirl" komentują doniesienia o wyrzuceniu do kosza ich filmu 0

Warner Bros. Discovery zszokowało fanów na całym świecie informacją o zrezygnowaniu z zaprezentowania publiczności filmu Batgirl. Produkcja, która miała trafić na HBO Max finalnie nie będzie miała nigdzie premiery.

"Batgirl"

Nowy dyrektor generalny wytwórni David Zazlav zadecydował wraz ze swoimi ludźmi, że kosztujący niemalże 100 mln dolarów film komiksowy o Batgirl nie zostanie zaprezentowany publicznie. Warner Bros. Discovery zdecydowało się na odpisanie podatku od filmu, co jest jednoznaczne ze zrezygnowaniem z jego premiery.

Z tego też powodu Adil El Arbi i Bilall Fallah, czyli ludzie, którzy stali za kamerą filmu Batgirl za pośrednictwem mediów społecznościowych wydali specjalne oświadczenie.

Jesteśmy zasmuceni i zszokowani tą wiadomością. Nadal nie możemy w to uwierzyć. Dla reżyserów bardzo ważne jest, aby nasza praca była pokazywana widzom i chociaż film był jeszcze daleki od ukończenia, życzymy sobie, aby fani na całym świecie mieli możliwość obejrzenia i zaakceptowania finałowej wersji. Może pewnego dnia insha’Allah.

czytamy w oświadczeniu twórców

Twórcy filmu podziękowali także swojej obsadzie aktorskiej, a "zwłaszcza wspaniałej Leslie Grace, która wcieliła się w Batgirl z wielką pasją, poświęceniem i człowieczeństwem".

Nowi włodarze Warner Bros. Discovery chcą skupić się na realizowaniu tylko i wyłącznie dużych widowisk kinowych, a Batgirl ma być czymś zupełnie innym. Warner Bros. Discovery chce wynieść markę DC Films na sam szczyt.

Źrodło: The Hollywood Reporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…