Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

''Elvis'' już za miesiąc trafi do serwisu Player.pl 0

Już w poniedziałek 8 sierpnia, zaledwie półtora miesiąca po swojej premierze kinowej, najnowszy film Warner Bros. Discovery Elvis trafi do oferty Playera. Tytuł będzie można wypożyczyć jako film na życzenie na 48h.

Austin Butler, film ''Elvis''

Film biograficzny Elvis przedstawia jeden z okresów z życia i kariery króla Rock’n’Rolla. Historia Elvisa (Austin Butler) zaprezentowana została przez pryzmat jego skomplikowanej relacji z enigmatycznym menedżerem, Pułkownikiem Tomem Parkerem (Tom Hanks). Historia opowiadana w filmie przez Parkera przedstawia złożoną dynamikę pomiędzy mężczyznami obejmującą okres ponad 20 lat, od zdobycia sławy przez Presleya po jego gwiazdorstwo na niespotykaną skalę, na tle zmieniającego się krajobrazu kulturowego i utraty niewinności w Ameryce. Postacią centralną w tej podróży jest jedna ze znaczących i wpływowych osób w życiu Presleya, Priscilla Presley (Olivia DeJonge).

Film został wyreżyserowany przez Baza Luhrmanna na podstawie scenariusza autorstwa Luhrmanna i Sama Bromella oraz Luhrmanna i Craiga Pearce’a oraz Jeremy’ego Donera.

W obsadzie znaleźli się Austin Butler oraz zdobywca Oscara Tom Hanks, a także Helen Thomson, Richard Roxburgh, Olivia DeJonge, piosenkarka/autorka tekstów Yola, Charles Grounds, Josh McConville oraz Adam Dunn.

Źrodło: TVN

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…