Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Omar Sy gwiazdą remake'a filmu Johna Woo ''Płatny morderca'' 0

Doczekamy się kolejnego remake’u filmu z lat 80. ubiegłego wieku. Tym razem padło na typowy akcyjniak – Płatny morderca. Studio Univeral Pictures odpowiedzialne za jego powstanie ogłosiło, iż angaż do głównej roli otrzymał Omar Sy.

Omar Sy, ''Nietykalni''

Aktora tego kojarzycie z pewnością z świetnego dramatu Nietykalni. Wystąpił także w dwóch filmach z serii '’Jurassic World'’ oraz stał się gwiazdą udanego serialu Netflixa Lupin.

Za reżyserię remake’u odpowie John Woo, a więc twórca oryginalnego filmu. Tym razem jednak Woo nie napisze scenariusza. Wyręczą go w tym Matthew Stuecken, Josh Campbell, Eran Creevy i Brian Helgeland.

Data premiery remake’a nie została jeszcze ustalona. Wiadomo jednak, że studio będzie dążyć do jego premiery już w przyszłym roku. Tak więc niedługo powinniśmy poznać resztę obsady. Film powstaje dla platformy streamingowej Peacock. Fabuła remake’a nie jest na razie znana.

Płatny morderca opowiada historię Jeffrey’a, który jest płatnym zabójcą. Chce on porzucić swoją profesję, aby zaopiekować się Jennie, piękną piosenkarką, którą kiedyś przypadkowo oślepił. Li Ying jest policjantem zdeterminowanym by złapać Jeffrey’a. Po wykonanym zadaniu szefowie Jeffrey’a, odmawiają zapłaty, która jest mu potrzebna na operację oczu Jennie.

Źrodło: Collider

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…