Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Jeff Nichols kręci nowy film - Hardy, Comer i Butler w obsadzie! 0

Znakomity amerykański reżyser Jeff Nichols kręci nowy film, który zapowiada się pasjonująco. Nie dosyć, że historia, którą zamierza opowiedzieć wydaje się być skrojona idealnie pod niego, to dodatkowo zbiera do obsady plejadę hollywoodzkich gwiazd.

"Venom 2"

Znakomity Tom Hardy, gwiazda filmu Elvis Austin Butler oraz jedna z najlepiej zapowiadających się aktorek swojego pokolenia Jodie Comer to pierwsze gwiazdy, które dołączyły do obsady nowego filmu Jeffa Nicholsa, reżysera mającego na swoim koncie wybitnego Uciekiniera, a także Take Shelter oraz Midnight Special.

Jego nowe dzieło powstanie dla New Regency. Będzie to oryginalna historia osadzona w latach 60. XX wieku, w której zobaczymy kulisy powstawania fikcyjnego klubu motocyklowego na Środkowym Zachodzie widziane oczami jego członków. W ciągu dekady klub ewoluował z miejsca spotkań lokalnych outsiderów w bardziej złowrogi gang, zagrażający wyjątkowemu stylowi życia oryginalnej grupy.

Projekt będzie inspirowany fotografiami Danny’ego Lyona i jego książką z 1967 roku o tym samym tytule, co film – "The Bikeriders".

Zdjęcia mają wystartować w grudniu tego roku. Na razie nie jest znana data premiery.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…