Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Furiosa nadal z włosami - zobaczcie zdjęcia z planu spin-offu "Mad Maxa" 0

W sieci pojawiły się nowe zdjęcia z planu widowiska będącego prequelem filmu Mad Max: Na drodze gniewu.

"Mad Max: Na drodze gniewu"

Nowe zdjęcia z planu sugerują nam, że Furiosa w wykonaniu Anyi Taylor-Joy będzie brunetką i będzie posiadała długie włosy. Przynajmniej na początku historii, ponieważ jak wiadomo w filmie Mad Max: Na drodze gniewu odtwórczyni tej roli, czyli Charlize Theron była ścięta bardzo krótko, co zresztą widzicie na fotografii głównej.

Z innych ciekawych rzeczy, które możemy wyczytać z poniższych fotek jest fakt, iż Anya Taylor-Joy ma założoną żółtą rękawicę, co oczywiście wykorzystają spece od efektów specjalnych, którzy "dorobią" jej za pomocą komputera protezę na rękę.

Po upadku cywilizacji młoda Furiosa zostaje porwana z Zielonego Miejsca prowadzonego przez Wiele Matek. Dziewczyna wpada w ręce hordy motocyklistów, którą dowodzi Warlord Dementus. Przemierzając Pustkowia natrafiają oni na Cytadelę władaną przez Wiecznego Joe. Teraz dwaj władczy tyrani rozpoczynają walkę o dominację. W trakcie nich Furiosa stara się znaleźć sposób na powrót do domu, jednocześnie musząc raz po raz stawać oko w oko ze śmiercią.

George Miller ponownie stanął za kamerą filmu osadzonego w post-apokaliptycznym świecie. W obsadzie jest również gwiazda Marvel Studios, Chris Hemsworth. Furiosa trafi do kin 24 maja 2024 roku.

Źrodło: Twitter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…