Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Pierwszy rzut oka na Daredevila w serialu "Mecenas She-Hulk" 0

Marvel Studios oraz Walt Disney zaprezentowały nowy spot telewizyjny serialu Mecenas She-Hulk, w którym możemy zobaczyć Daredevila.

"Mecenas She-Hulk"

W roli Daredevila ponownie zobaczymy Charliego Coxa, który wcielał się w tę postać w serialu Marvela, który powstał dla platformy streamingowej Netflix – obecnie serię można nadrobić na Disney+. Dla aktora nie będzie to jednak debiut w Marvel Cinematic Universe, ponieważ mogliśmy go także widzieć jako Matta Murdocka w ostatnim widowisku o Spider-Manie, gdzie robił za adwokata Petera Parkera.

Oto spot telewizyjny, w który możemy dokładnie przyjrzeć się kostiumowi Diabła z Hell’s Kitchen:

Jennifer Walters (Tatiana Maslany) – prawniczka specjalizująca się w sprawach prawnych o charakterze nadludzkim – musi radzić sobie w skomplikowanym życiu samotnej 30-latki, która również jest… zielona.

Dziewięcioodcinkowy serial komediowy wita wielu weteranów MCU, w tym Marka Ruffalo jako Mądrego Hulka, Tima Rotha jako Emila Blonsky’ego/the Abomination i Benedicta Wonga jako Wonga, a także Ginger Gonzagę, Josha Segarrę, Jameelę Jamila, Jona Bassa i Renée Elise Goldsberry.

Mecenas She-Hulk to najnowsza propozycja od Marvel Studios, która została wyreżyserowana przez Kat Coiro (odcinki 1, 2, 3, 4, 8, 9) i Anu Valię (odcinki 5, 6, 7) z Jessicą Gao jako główną scenarzystką.

Mecenas She-Hulk będzie można oglądać wyłączanie na Disney+ już od 17 sierpnia 2022 roku.

Źrodło: Disney+

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…