Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Córka Fidela Castro komentuje kontrowersyjny angaż Jamesa Franco do roli jej ojca 0

W ostatnich dniach głośnych echem odbiła się informacja o zatrudnieniu Jamesa Franco do roli Fidela Castro w filmie "Alina of Cuba".

James Franco - "22.11.63"

Głos w tej sprawie postanowiła zabrać Alina Fernandez, córka nieżyjącego już kubańskiego przywódcy oraz bohaterka filmu. Kobieta omówiła ten casting i wydaje się, że nie ma żadnych problemów z obsadzeniem Franco.

James Franco ma oczywiste fizyczne podobieństwo do Fidela Castro, oprócz umiejętności i charyzmy. Projekt jest prawie całkowicie latynoski, zarówno przed, jak i za kamerą.

stwierdza Alina Fernandez

W filmie występują również Ana Villafane jako Alina i Mia Maestro jako jej matka. Jednak to właśnie o Jamesie Franco mówi się najwięcej. Aktor John Leguizamo skomentował ten angaż za pośrednictwem Instagramu: Jak to jest, że to się jeszcze dzieje? Nie mam problemu z Franco, ale on nie jest Latynosem!

Do tego dochodzą również komplikacje z niedawnymi zarzutami w kierunku Jamesa Franco dotyczącymi molestowania seksualnego swoich studentek.

Na razie James Franco pozostaje w obsadzie filmu, którego reżyserem jest Miguel Bardem. Data premiery nie została jeszcze ogłoszona. Będziemy Was informowali w razie nowych informacji na temat tego projektu.

Źrodło: darkhorizons

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Elizabeth_Linton

Nawet nie wiedziałam, że on ma córkę… jakiekolwiek dzieci. W sumie nawet o tym nie myślałam. James Franco po charakteryzacji może być nawet podobny do Castro.

Chemas

A co ona może komentować? Rany boskie! Ja bym się wstydził, że w ogóle mam takiego ojca zbrodniarza! Ot, takie tam gierki medialne. Kim ona w ogóle jest, żeby zabierać głoś w takich sprawach?

Bercik022 Chemas

@Chemas jego córka, zapewne mieszkanka Kuby, gdzie Fidel dalej przez większą część mieszkańców jest kochany. Wiem, że dla większości jest to nie pojęte ale ona się wychowała w takim systemie przez takiego ojca na 100% nie patrzy ona w ramach – ten zbrodniarz a ten nie. Przykład podobny masz w Rosji, gdzie 80% ludzi przemawia za Putinem i nie wiesz ile w tym strachu a ile szczerej prawdy, która systemowo wpompowała to ludziom.

Chemas Bercik022

@Bercik022 Ale to już nie moja wina, każdy ma jakieś sumienie i powinien z niego korzystać, jak ktoś ma wadliwe sumienie, to jest wrakiem człowieka. Nie rozumiem wyprania umysłu, to jest tak samo jak to ciągłe gadanie o nieświadomości ruskich co do agresji na Ukrainę. Po prostu tego nie rozumiem. Jakoś za PRL-u byli ludzie świadomi i dzięki nim mamy normalne czasy.

Bercik022 Chemas

@Chemas z tymi normalnymi to można się kłócić, co kultura to inne stopnie rozumowania. Czy jeśli w danej kulturze jest przyzwolenie na zniewalanie kobiet to trzeba to akceptować bo to inna kultura, oczywiście, że nie. Trzeba to tępić bo to jest złe. Sumienie najczęściej kończy się tam gdzie są pieniądze i władza. Potem pytasz daną osobę, dlaczego tak modli się do danej władzy, to ci odpowie, że np. kraj dzięki nim jest potężny i zachód nie sięga po niego swoich rąk ale to, że dzieci zdychają z głodu a sama ma problem z czytaniem i pisaniem to już inna kwestia i dla niej jest to nie ważne bo od dziecka była właśnie tak nauczona, że tak wygląda życie. Mówi się, że dostęp do informacji aktualnie jest prosty i dla wszystkich, ciężko to powiedzieć ludziom, którzy tego właśnie dostępu nie mają i skąd oni mają czerpać informacje jak powinno wszystko działać?

Proszę czekać…