Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

''Kolejne 365 dni'' - zwiastun trzeciej części polskiego erotyka 0

Gotowi na Kolejne 365 dni z życia Massima i Laury? Netflix prezentuje oficjalny zwiastun trzeciego filmu opartego na podstawie powieści autorstwa Blanki Lipińskiej.

film ''365 dni''

Związek Laury i Massimo wisi na włosku, a para stara się przezwyciężyć problemy z zaufaniem i nieustępliwym Nacho, który pragnie ich rozdzielić.

W rolach głównych powracają Anna Maria Sieklucka jako Laura, Michele Morrone jako Massimo, Simone Susinna jako Nacho oraz Magdalena Lamparska jako Olga. Fabuła trylogii opiera się na powieściach Blanki Lipińskiej.

Massimo Torricelli, młody i przystojny szef sycylijskiej rodziny mafijnej, po zamachu, w którym ginie jego ojciec, jest zmuszony przejąć rządy. Laura Biel jest dyrektorką sprzedaży w luksusowym hotelu. Odnosi sukcesy zawodowe, ale w życiu prywatnym brakuje jej namiętności. Podejmuje ostatnią próbę ratowania związku. Razem z partnerem i przyjaciółmi leci na Sycylię. Laura nie spodziewa się, że na jej drodze stanie Massimo – najniebezpieczniejszy mężczyzna na wyspie, który porwie ją, uwięzi i da 365 dni na… pokochanie go.

Film Kolejne 365 dni będzie dostępny już od 19 sierpnia. To cztery miesiące po premierze filmu 365 dni: Ten dzień.

Źrodło: Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…