Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Jenna Ortega jako Wednesday Addams na nowym zdjęciu z planu serialu Tima Burtona 0

Jenna Ortega w swoich mediach społecznościowych opublikowała kadr z serialu Wednesday. Widzimy na nim aktorkę w tytułowej roli. Podoba Wam się jak się prezentuje?

serial ''Wednesday''

Serial zadebiutować ma jesienią tego roku na platformie Netflix. Za jego reżyserię odpowiada świetny i mający własną wizję kina Tim Burton. Patrząc na jego dotychczasowe dokonania – Jeździec bez głowy, Mroczne cienie czy Frankenweenie to mniej więcej wiemy czego możemy spodziewać się po serialu. Jeśli zostanie od utrzymany w stylu Burtona to szykuje się nam jesienny hit.

Fabuła Wednesday opowie nam o nastoletniej córce Addamsów, która uczęszcza do Nevermore Academy. Zmaga się ona z wieloma problemami od zwyczajnych po te nadnaturalne. Stara się opanować swoje parapsychologiczne zdolności, udaremnić serię morderstw oraz rozwiązać tajemnicę jej rodziny, w którą uwikłana jest ona od ćwierć wieku. W międzyczasie próbuje żyć normalnym życiem przeżywając miłosne rozterki i walcząc z burzą hormonów.

Rodziców Wednesday – Morticię i Gomeza Addamsów sportretują znana z Maski Zorro – Catherine Zeta-Jones i Luis Guzman. W obsadzie jest także Christina Ricci, która w pełnometrażowych filmach z lat 90. wcielała się w Wednesday Addams. Niestety, ale nie zdradzono do tej pory kogo sportretuje.

Źrodło: Instagram

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…