Największa baza filmów zhackowana!

Z powodu ocen Mrocznego Rycerza strona IMDB.com została zhackowana

Gdy tuż po premierze w Stanach Zjednoczonych, Mroczny Rycerz zdobył niesamowite oceny na IMDB.com, ci co nie oglądali nie mogli wyjść z podziwu. Po paru dniach obraz znalazł się na pierszym miejscu w TOP 250 najlepiej ocenianych filmów. Ostatnio niektórzy widzowie, którzy na oczy nowych przygód Batmana nie widzieli, rozpoczęli akcję masowego namawiania do oceniania filmu na 1, a pozostałych wielkich obrazów z TOP 250 na 10, a są tam takie filmy jak Skazani na Shawshank czy dwie części Ojca Chrzestnego. Tłumaczyli to tym, że na pierwszym miejscu nie może być film dla dzieci, oceniany przez dzieci, bo wielcy twócy kina przewracają się w grobie, jeśli coś takiego dzieje się na tak poważanej stronie.

IMDBIMDB

Dziś nastąpiła kolejna rzecz, która nie była chyba dotąd tam spotykana. Strona została zhackowana, a ściślej mówiąc trzy najlepiej oceniane filmy roku. Przy Mrocznym Rycerzu link do TOP 250 z zaznaczeniem miejsca pierwszego został zamazany, a po kliknięciu odsyła do zestawienia najgorzej ocenianych filmów strony. Jednak to nie wszystko, pozostałe dwa najlepiej oceniane filmy roku, Wall-E oraz Iron Man także zostały zaatakowane i można się domyślać, że jest to powiązana akcja. Otóż oceny przy tych dwóch tytułach zostały skasowane!

Najwyraźniej ktoś zazdrościł ocen tym trzem filmom, a szczególnie sytuacji, która działa się z Mrocznym Rycerzem. Tylko czy taki protest jest słuszny? Czy nie zgadzając się z ocenami dziesiątek tysięcy ludzi, trzeba posuwać się do czegoś takiego? Co Wy o tym sądzicie?

AKTUALIZACJA

Jeszcze dwa inne filmy o superbohaterach straciły swoje oceny. Są to Hancock i The Incredible Hulk. Czyżby ktoś się wkurzył na filmy o superbohaterach?

IMDBIMDB IMDBIMDB