Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Helios zaprasza na Kino Kobiet z filmem "Każdy wie lepiej" 0

Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! Z myślą o Was, Drogie Panie Helios dobiera film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym.

"Każdy wie lepiej"

Zachęcamy do śledzenia profilu Kina Kobiet w serwisie Facebook, Instagram oraz na stronie www, gdzie Helios zamieszcza aktualne informacje ma temat zbliżających się pokazów.

Drogie Panie, 17 sierpnia kino Helios zaprasza na kolejny pokaz z cyklu Kino Kobiet z filmem Każdy wie lepiej z Joanną Kulig w roli głównej. To opowieść o perypetiach pary, która próbuje stworzyć nową rodzinę z połączenia dwóch odmiennych światów. Dla wielu par byłby to wspaniały początek etapu „żyli długo i szczęśliwie”… ale nie dla tej dwójki.

Jak zawsze czeka na Was moc atrakcji i konkursów!

W sierpniu ciągle w tematyce wakacyjnej – przebieramy się za ogrodnika. Pamiętajcie o ogrodniczkach, flanelowych koszulach i akcesoriach ogrodniczych.

Szczegóły wydarzenia na stronie HELIOS.PL.

17 sierpnia, godzina 18:00

Zakochani Ania (Joanna Kulig) i Grzesiek (Michał Czernecki) próbują stworzyć nową rodzinę z połączenia dwóch odmiennych światów. Dla wielu par byłby to wspaniały początek etapu „żyli długo i szczęśliwie”… ale nie dla tej dwójki. Ich związek zostaje wystawiony na próbę, gdy zaczynają się do niego wtrącać ich rodzice oraz byli partnerzy. Dwie rodziny wiele różni, ale mają jeden cel – rozbić związek Ani i Grześka. Czy nowa relacja ma szansę przetrwać najazd swoich rodzin?

Źrodło: Helios

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…