Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Dziesiąta "Piła" zmierza do kin - premiera w Halloween 2023! 0

Lionsgate I Twisted Pictures nie mają zamiaru porzucić serii "Piła". Kolejna odsłona kultowego cyklu grozy zmierza do kin!

fragment plakatu filmu "Spirala: Nowy rozdział serii „Piła”"

Wytwórnie Lionsgate i Twisted Pictures zamierzają wyprodukować kolejną odsłonę serii "Piła". Będzie to już dziesiąty film należący do popularnego cyklu charakteryzującego się sporą dawką przemocy i krwi. Kevin Greutert – stał za kamerą Piła VI i Piła 3D – powraca, aby wyreżyserować nowy rozdział franczyzy.

Na razie nie ma szczegółów dotyczących fabuły "Saw X", ale możemy być pewni, że twórcy przygotowują dla swoich fanów kolejną porcję zaskakujących i krwawych pułapek oraz nową tajemnicę do rozwiązania.

Wysłuchaliśmy próśb fanów i ciężko pracujemy nad planami dotyczącymi kolejnego filmu, który pokochają zarówno miłośnicy "Piły", jak i fani horrorów. Częścią tego przedsięwzięcia jest oddanie sterów Kevinowi Greutertowi, reżyserowi "Piły VI", która wciąż jest jednym z ulubionych tytułów dla fanów w całej serii. Więcej szczegółów zostanie ujawnionych wkrótce.

mówią producenci franczyzy Mark Burg i Oren Koules

Ostatnia część serii, czyli Spirala: Nowy rozdział serii Piła nie była wielkim komercyjnych hitem. Fani także przyjęli tę odsłonę bardzo chłodno. Produkcja zarobiła na całym świecie niespełna 40 mln dolarów.

Źrodło: Lionsgate

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

wolfcry

Pewnie obejrzę, ale jeśli znowu ma grać Chris Rock, to lepiej nie oczekiwać za wiele.

Proszę czekać…