Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Netflix prezentuje zwiastun hiszpańskiego thrillera ''Święta rodzina'' 0

Netflix prezentuje zapowiedź swojej kolejnej oryginalnej hiszpańskiej produkcji będącej thrillerem. Nosi ona tytuł Święta rodzina i skupi się na losach rodziny, która za wszelką cenę pragnie utrzymać w tajemnicy pewien szokujący sekret.

Najwa Nimri, ''Dom z papieru''

Rodzina, która ukrywa niezwykle szokującą tajemnicę zaczyna nowe życie w Madrycie mając nadzieję na pozostawienie przeszłości daleko za sobą. Jednak nie wszystko idzie po ich myśli. Nowe znajomości krzyżują ich plany, a przeszłość coraz dotkliwiej zaczyna deptać im po piętach. Gloria, żona i matka, zrobi wszystko, aby zapewnić swojej rodzinie spokój oraz bezpieczeństwo.

Poniżej wspomniana zapowiedź. Trafia do Waszego gustu?

Pomysł na serial wyszedł od Manolo Caro. Na ekranie ujrzymy m.in. Najwa NimriCarla CampraIván PellicerAlba FloresÁlex GarcíaMacarena GómezÁlvaro Rico i Jon Olivares. Część z nich z pewnością skojarzycie z innych hiszpańskich produkcji Netflix, ale i nie tylko. Flores i Nimri wystąpili w niezwykle popularnym Domu z papieru, zaś Campra w dramacie Wszyscy wiedzą.

Święta rodzina na Netflix zadebiutuje już 14 października. Premierowy pierwszy sezon serialu składa się z ośmiu odcinków.

Źrodło: Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…