Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Wielokrotna laureatka Oscarów i Emmy zadebiutuje jako reżyserska pełnometrażowego filmu. Czy Will Smith pojawi się w roli głównej? 0

Niebawem dojdzie do ciekawego reżyserskiego debiutu. Wielokrotnie nagradzana Sharmeen Obaid-Chinoy szykuje się do nakręcenia swojego pierwszego pełnometrażowego filmu!

Will Smith - "Bad Boys for Life"

Sharmeen Obaid-Chinoy to wielokrotna laureatka prestiżowych nagród. Na swoim koncie ma dwa Oscary (w 2012 oraz 2016 roku otrzymała statuetki za najlepsze krótkometrażowe filmy dokumentalne) oraz siedem nagród Emmy. Teraz twórczyni szykuje się do nakręcenia swojego pierwszego filmu fabularnego, który będzie zatytułowany "Brilliance" i powstanie dla Paramount Pictures.

W projekt zaangażowani będą również Akiva Goldsman oraz Will Smith. Istnieje również szansa, że ten drugi zagra w "Brilliance" główną rolę, jednak ta kwestia nie została jeszcze uzgodniona.

Scenariusz filmu zostanie oparty na bestsellerowej trylogii autorstwa Marcusa Sakeya. Akcja umiejscowiona jest w przyszłości, gdzie 1% urodzonych zostało obdarzonych wybitnymi zdolnościami – są oni oczywiście inwigilowani przez rząd. Agent federalny (w tej roli pojawić miałby się właśnie Will Smith) ma za zadanie wykorzystać swój własny dar – umiejętność odczytywania mowy ciała tak dobrze, że potrafi przewidzieć posunięcia ludzi – do infiltracji radykalnej grupy i polowania na innego człowieka obdarzonego super mocą, który mógłby pogrążyć cały kraj w niszczycielskiej wojnie domowej.

Na razie nie jest znana data premiery.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…