Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Amazon niebawem zacznie kręcić 2. sezon "Pierścieni mocy" 0

Głośny serial od Amazon Studios Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy wciąż jest w emisji i kolejne odcinki możemy oglądać za pośrednictwem platformy streamingowej Prime Video. Pomimo tego już niedługo ruszą prace nad drugim sezonem wysokobudżetowej produkcji.

Zdjęcia do nowego sezonu wysokobudżetowej produkcji Amazon Studios Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy rozpoczną się 7 października tego roku. Ekipa zdjęciowa będzie pracowała nad nowymi epizodami w Wielkiej Brytanii.

Zdjęcia mają się mieć miejsce w Edynburgu w Szkocji i okolicznych lokacjach, a Bray Studios w pobliżu zamku Windsor będzie służyć jako główna baza serialu w Wielkiej Brytanii. Na pewnym etapie produkcji ekipa zdjęciowa powróci również do Auckland w Nowej Zelandii.

Tym samym data rozpoczęcia zgadza się z komentarzem producentki wykonawczej Lindsey Weber na początku tego miesiąca, która wyjawiła, że ekipa była całkowicie pochłonięta przedprodukcją i zaczną kręcić drugi sezon "za kilka krótkich tygodni".

Pierwszy sezon serialu Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy zostanie zakończony tydzień po rozpoczęciu zdjęć do 2. sezonu, czyli 14 października.

Źrodło: darkhorizons

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

john6

Władca Pierścieni to po prostu dobra marka, a czy zostanie popsuta słabym serialem to już mówi się trudno, można odcinać kupony do momentu aż będą zainteresowani tematem, ale jeśli będą kręcić słabo to się wykruszy ekipa – zbyt mała populacja fanatyków tematu nie utrzyma studia i jego prezesów ;)

Bercik022

Ciekawy jestem czy wg. Przewidywań i analizy to prawdopodobnie będzie ostatni sezon. Ostatnio porównywałem sobie ten serial z Rodem Smoka, który ma ćwierć budżetu ROPa. Jakim cudem Ród wygląda lepiej? Lepsze zdjęcia i efekty. Gdzie Amazon posiał te pieniądze? W ROP jest lokacja CGI poczym przenosimy się do malutkiej działeczki, komnaty lub lokacji bez CGI xD co do cholery??

Chemas

Obejrzałem parę pierwszych odcinków z pierwszego sezonu i tak jak się spodziewałem (a czego można się spodziewać po serialowych produkcjach Amazona?, jak i innych platform streamingowych) marnie. Serial nie ma jaj, nie odzwierciedla ducha Tolkiena. Nie umywa się do Władcy Jacksona. Do tego jeszcze, żeby CGI coś nadrabiało, a tu nie.

Proszę czekać…