Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Pierwszy zwiastun nowego filmu M. Night Shyamalana ''Knock at the Cabin'' 0

Studio Universal Pictures opublikowało pierwszą zapowiedź nowego horroru świetnego indyjskiego reżysera M. Night Shyamalana. Produkcji nosi tytuł Knock at the Cabin.

fragment plakatu promującego film ''Knock at the Cabin''

Film ten można uznać za horror psychologiczny. Jego fabuła opiera się na powieści Paula Tremblaya z 2018 roku. Główni bohaterowie to trzyosobowa rodzina, która spędza wakacje w odosobnionej górskiej chatce. Nagle do ich drzwi póka czworo nieznajomych. Podają się oni za zwiastunów nadchodzącej apokalipsy. Żądają od rodziny dokonania niewyobrażalnego wyboru, który ma niby zapobiec zagładzie. Dziewczynka oraz dorośli mając bardzo ograniczony dostęp do wiadomości ze świata zewnętrznego muszą zadecydować, w co wierzyć i jaką podjąć decyzję, nim wszystko na zawsze zostanie utracone.

Poniżej wspomniana zapowiedź. Przekonajcie się sami czy zachęca do zapoznania się z całą produkcją.

Za scenariusz i reżyserię filmu odpowiada Shyamalan. W głównych rolach Dave Bautista i Jonathan Groff. Partnerują im Ben Aldridge, Nikki Amuka-Bird, Kristen Cui, Abby Quinn i Rupert Grint. Producentami Knock at the Cabin są Shyamalan i Ashwin Rajan za pośrednictwem Blinding Edge Pictures.

A tak prezentuje się plakat promujący film.

Premiera Knock at the Cabin 3 lutego 2023 roku.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…