Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Mel Gibson o opóźnieniach w produkcji i szczegółach dotyczących ''Zabójczej broni 5'' 0

Minął prawie rok od ostatnich wieści na temat piątego filmu z serii Zabójcza broń. Po tak długim czasie w sprawie tego projektu głos zabrał Mel Gibson, aktor i reżyser planowanej produkcji.

Mel Gibson, ''Zabójcza broń 4''

W rozmowie z witryną ScreenRant Gibson potwierdził przypuszczenia większości, jakoby fuzja Warner Bros. Discovery była powodem dalszego opóźnienia początku produkcji filmu.

Jedyne opóźnienie dotyczy teraz tych wszystkich wstrząsów w Warners, gdy pojawiło się Discovery i nowy szef. Przegrupowują ludzi, zwalniają, zatrudniają nowych. To wszystko zajmie trochę czasu, więc stąd to opóźnienie, ale jestem przekonany, że już niedługo rozpoczniemy produkcję. Prawdopodobnie Zabójczą broń 5 nakręcimy w pierwszym kwartale nadchodzącego roku

powiedział Gibson.

Trzeba przyznać, że jest on bardzo pozytywnie nastawiony. Miejmy nadzieję, że życzenia Gibsona spełnią się i naprawdę w przyszłym roku doczekamy się kolejnej części tej świetnej policyjnej komediowej serii.

Gibson wyraził także wielką dumę z scenariusza filmu. Według niego jest on naprawdę dobry.

Pierwsza Zabójcza broń wyszła w 1987 roku. Do tej pory seria doczekała się trzech kontynuacji, z czego ostatniej prawie 25 lat temu.

Źrodło: Screenrant

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Chemas

Coś takiego! Nawet nie wiedziałem, że ma być kontynuacja jednej z moich najbardziej ulubionych serii filmowych. Jestem bardzo ciekaw co z tego wyjdzie, jednak mam obawy. Trochę lat minęło. Oby to nie był tylko chwyt biznesowy.

Proszę czekać…