Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

''Cesarzowa Sisi'' - pełny zwiastun serialu o austriackiej cesarzowej 0

Netflix zaprezentował pełny zwiastun zrobionego z rozmachem historycznego dramatu o Elżbiecie Bawarskiej, znanej jako Sisi. Była ona cesarzową Austrii i królową Węgier.

fragment plakatu promującego serial ''Cesarzowa Sisi''

Produkcja nosi tytuł Cesarzowa Sisi. Jej pierwszy sezon składa się z 6 odcinków. Poniżej wspomniany zwiastun.

Niewiarygodnym zrządzeniem losu i wbrew wszelkim oczekiwaniom między cesarzem Franciszkiem (Philip Froissant) a Elisabeth (Devrim Lingnau) rodzi się niezwykła miłość. Razem przyjdzie im wkroczyć na niebezpieczną ścieżkę. W świecie pogrążonym w walce o władzę i zakulisowych intrygach Elisabeth stanie naprzeciw tych, którzy w nią nie wierzą.

Serial przybliży nam początki znajomości pary, która wbrew powszechnej opinii postanowiła wyjść za mąż z miłości, a nie z rozsądku. Następnie poznamy problemy z jakimi młoda cesarzowa musiała zmierzyć się nie będąc zbyt lubianą i akceptowaną wśród członków dworu.

Premiera serialu Cesarzowa Sisi już 29 września – tylko na Netflix.

Źrodło: Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

john6

fajnie się zapowiada, bardziej naturalnie niż serial Wielka. Z usłyszanych dialogów można wywnioskować, że nie będą mieszać czasów ze sobą, a zapowiedź odzwierciedlenia napawa optymizmem. Na końcu hieny się rzucą porównywać z the Crown, The Great, Pentawerat, Ratched i Duchess

Proszę czekać…