Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Wiemy, kiedy nadejdzie pierwszy zwiastun ''Super Mario Bros.'' 0

Nintendo, Illumination Entertainment i Universal Pictures – studia odpowiedzialne za powstanie animowanego filmu Super Mario Bros. ujawniły datę opublikowania pierwszego zwiastuna. Jego premiera podczas najbliższego Comic Conu.

fragment plakatu promującego film ''Super Mario Bros.''

Krótka zapowiedź oczekiwanego przez wielu filmu zadebiutuje 6 października o godzinie 16 czasu nowojorskiego. Premiera ta będzie miała miejsce podczas odbywającego się wtedy wielkiego wydarzenia jakim jest Comic Con.

Jak na razie nie są znane szczegóły fabularne nadchodzącej animacji. Z pewnością oprze się ona jednak na postaciach z popularnej gry wideo – hydraulikach Mario i Luigi. Jakie czekają na nich przygody? Być może po krótce dowiemy się tego z zapowiedzi.

Oryginalna obsada głosowa prezentuje się znakomicie. Mario przemówi głosem Chrisa Pratta, zaś Luigi – Charliego Day'a, Anya Taylor-Joy to księżniczka Peach, Jack Black to Bowser, Keegan-Michael Key to Toad, Seth Rogen to Donkey Kong, Kevin Michael Richardson to Kamek, Fred Armisen to Cranky Kong i Sebastian Maniscalco jako Spike.

Premiera filmu Super Mario Bros. 7 kwietnia 2023 roku.

"Super Mario Bros." to gra platformowa, która debiutowała w połowie lat osiemdziesiątych na konsoli Nintendo. Głównym bohaterem gry był Mario, który musiał uratować księżniczkę z rąk złego króla Bowsera Koopy. Do dzisiaj tytuł uchodzi za jeden z najbardziej kultowych w historii gier.

Źrodło: Twitter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…