Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

''Rdzenni i wściekli'' z odnowieniem na 3. sezon 0

Stacja FX jeszcze przed finałem drugiego sezonu komediowej serii Rdzenni i wściekli, podjęła decyzję o daniu produkcji zielonego światła na realizację kolejnych epizodów.

fragment plakatu promującego serial ''Rdzenni i wściekli''

Premiera trzeciego sezonu planowana jest na 2023 rok. Za serial odpowiada Sterlin Harjo oraz świetny nowozelandzki filmowiec Taika Waititi, który na swoim koncie ma słynne Co robimy w ukryciu.

Serial Rdzenni i wściekli opowiada historię czterech rdzennych nastolatków z wiejskiej Oklahomy, którzy kradną, rabują i oszczędzają, aby dostać się do egzotycznej, tajemniczej i odległej Kalifornii. Produkcja doceniona została przez widzów i krytyków, którzy szczególnie polubili ją za ukazaną fabułę, odpowiedni humor i świetnie zarysowane postacie.

W serialu występują dobrze zapowiadający się młodzi aktorzy: D’Pharaoh Woon-A-Tai jako Bear, Devery Jacobs jako Elora Danan, Paulina Alexis jako Willie Jack i Lane Factor jako Cheese.

Rdzenni i wściekli to drugi niezwykle udany serialowy projekt Waititi po opartym na filmie o tym samym tytule serialu Co robimy w ukryciu. Obie seria powstały dla FX.

Podzielacie zachwyty tym serialem? Czy macie zupełnie odmienne zdanie na jego temat?

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…