Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

''Wednesday'' z premierą za dwa miesiące! 0

Nareszcie poznaliśmy datę premiery oczekiwanego serialu Netflix o Wednesday Addams. Przygody nastoletniej córki Addamsów już w listopadzie.

fragment plakatu promującego serial ''Wednesday''

Informację o premierze serialu Netflix podał na Twitterze publikując wpis opatrzony nowy plakatem promującym Wednesday. Do świata wykreowanego przez nietuzinkowego i posiadającego wyjątkową własną wizję kina reżysera Tima Burtona trafimy 23 listopada.

Fabuła Wednesday opowie nam o nastoletniej córce Addamsów, która uczęszcza do Nevermore Academy. Zmaga się ona z wieloma problemami od zwyczajnych po te nadnaturalne. Stara się opanować swoje parapsychologiczne zdolności, udaremnić serię morderstw oraz rozwiązać tajemnicę jej rodziny, w którą uwikłana jest ona od ćwierć wieku. W międzyczasie próbuje żyć normalnym życiem przeżywając miłosne rozterki i walcząc z burzą hormonów.

Tytułową rolę gra Jenna Ortega, a towarzyszą jej między innymi Catherine Zeta-Jones jako Morticia, Luis Guzmán jako Gomez, Isaac Ordonez jako Pugsley, Gwendoline Christie i Christina Ricci w nieujawnionej dotąd roli. Występ Ricci jest o tyle ciekawy, z powodu tego, iż aktorka w pełnometrażowych filmach z lat 90. wcielała się w tytułową bohaterkę.

Na serial Wednesday składa się osiem odcinków.

Źrodło: Twitter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…