Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

''Oszukać przeznaczenie 6'' jednak powstanie! Poznajcie reżyserów 1

Zapowiadana już od dłuższego czasu szósta część cyklu '’Oszukać przeznaczenie'’ zostanie jednak zrealizowana. Dziś ogłoszono nazwiska reżyserów.

''Oszukać przeznaczenie 3''

Za kamerą Oszukać przeznaczenie 6 staną Zach Lipovsky i Adam B. Stein. Duet ten najbardziej znany jest z realizacji dramatu science fiction Odmieńcy.

Fabuła filmu nie jest znana. Wiadomo jednak, że będzie opierać się na tej samej koncepcji co poprzednie filmy. Tak więc ktoś oszuka śmierć, a potem ta będzie próbowała na różne sposoby go dogonić.

Pierwsza część cyklu wyszła w 2000 roku i opowiadała o grupce nastolatków wyrzuconej z pokładu samolotu po tym jak jeden z nich dzieli się z pasażerami swoim przeczuciem na temat katastrofy latającej maszyny. Okrutna przepowiednia okazuje się prawdą, a ci, którzy ocaleli z czasem dowiadują się że śmierci i przeznaczenia nie da się oszukać.

Szóstkę wyprodukują Craig Perry, Sheila Hanahan Taylor, Jon Watts i Dianne McGunigle. Scenariusz zaś napisali Guy Busick i Lori Evans Taylor.

Oszukać przeznaczenie 6 powstanie ponad dekadę od premiery ostatniej, piątej części. Dotychczas cała seria zarobiła ponad 660 milionów dolarów.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…